CEYDAK İNŞAAT

01

CEYDAK İNŞAAT

Ceydak İnşaat proje aşamasından anahtar teslime uzanan süreçte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteyi yapım hızıyla birleştiren iş gücüne ve hizmet anlayışına sahiptir. İstisnasız her zaman en iyi tedarikçiler ve en donanımlı personel ile çalışarak yeniliklerin daimi takipçisi olmuştur. Geniş yapı yelpazesi ve temiz ticari geçmişiyle, edindiği tecrübe doğrultusunda, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimiz çalışmalarına fabrika, çelik yapı inşaatları, alt yapı, üst yapı işleri ile devam etmektedir.

02

NEDEN
CEYDAK İNŞAAT

CEYDAK AŞ. güvencesiyle devam etmekte olan faaliyetlerimiz, içerisinde ana dal olarak yer edinmiş inşaat bölümü emin adımlarla kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Firmamız Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye’de bilgi ve birikimleriyle teknolojiyi harmanlayarak, inşaat taahhüt, tesisat, yol yapımı, tadilat işleri, mühendislik ve mimarlık hizmetlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek sizlere klasik betonarme binalar yerine, hayatınızı kolaylaştıracak yeni yaşam alanları inşaa etmeye devam etmektedir.

03

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

M. KEMAL PAŞA OSB CEYDAK

Projeyi İncele

BAŞKÖY FABRİKA

Projeyi İncele