Neden Shuya

SHUYA aktif oksijen ve uzak IR ve anyon hijyenik kadın bağı uluslararası ileri çekirdek teknolojiyi tanıtmaktadır. Aktif oksijen, anyon veFar-IR birlikte dolaşım fonksiyonunu geliştiren, cilt hücrelerini aktive eden, kan dolaşımını destekleyen ve metabolizmayı hızlandıran organik olarak birleştirildi. Aktif oksijen, hijyenik kadın bağının hava geçirgenliğini, özel parça ile dış alan arasındaki hızlı hava sirkülasyonunu etkili bir şekilde arttırabilir, oksijen dolaşım sıklığını arttırır, zararlı bakterileri parlak bir şekilde azaltır, kadının kendi kendini temizleme ve bağışıklık kapasitesini korur, böylece her kadın sağlıklı bir keyif alabilir, hijyen ve rahatlık hissi.
SHUYA aktif oksijen ve uzak IR ve anyon hijyenik kadın bağının üç işlevi
1. Aktif Oksijen
Aktif Oksijen doğadan alınır, belirli bir konsantrasyonda oksijene dönüştürülebilir, kalıntı bırakmaz, ikincil bir kirlenmeyecek, en temiz oksidanlar ve dezenfektanlar olarak bilinir.
Güçlü oksidasyona sahip aktif Oksijen, bakteriyel virüsün fizyolojik fonksiyonunda tamamen tahrip olabilir; virüs anormal büyümeyi önleyebilir ve doğal ve taze hissetmenize neden olabilir. Aktif Oksijen çipi, çok sayıda su molekülü aracılığıyla, Oksijen gaz moleküllerinin salınımında rol oynamaktadır, böylece Oksijen ile birleştirilmiş bakteri ve virüsler, enerji aktarımının moleküler yapısını değiştirir, kişisel sağlık bakımını sağlamak için temiz ve canlandırıcı fiziksel ortamın yeniden başlatılmasını hızlandırır, ve anti-bakterilerin etkili kullanımı.
2. Anyon (Negatif iyon)
Anyonun çevresel ve biyolojik kirleticilere karşı doğal bir rahatlama olduğuna inanılmaktadır. Nick “havanın vitaminleri” olarak adlandırılır. Havadaki negatif iyon içeriği 5000 / CM3’e kadar çıkınca, bağışıklık ve anti-bakteriyel özelliği artırabilir, gerginliği hafifletebilir, tahrişi azaltabilir, istenmeyen kokuları giderebilir, yorgunluğun etkisini ortadan kaldırabilir endokrin geliştirmek ve metabolizmayı artırmak, böylece her kadın sağlıklı, hijyen ve rahat hissi tadını çıkarabilirsiniz. Bu hijyenik kadın bağında görülebilenSHUYA yeşil anyon şeridi 6100 anyon / metreküp içerir.
3. Uzak Kızılötesi
Canlılar için hayati bir unsur olarak uzak kızılötesi ışın, güneş ışığında uzak kızılötesi ışın “yaşamın ışık dalgası” olarak adlandırılır. İnsan vücudundan uzak kızılötesi ışın ile benzerdir. Canlılardaki hücrelerle en verimli “rezonans” ı üretebilir. Nüfuz etme performansının iyi olması hayvan ve bitkilerin büyümesini etkili bir şekilde destekleyebilir. SHUYA bileşik anyon şeridi vücut ısısını ve dış havayı emebilir ve uzak kızılötesi birime dönüştürür, insan vücuduna yayılır, mikro dolaşımı iyileştirir, hasarı onarır, aktivasyon hücreleri.